Strážský dogtrek 2020 výsledky a poděkování

A je tu vyhlášení výsledků!

Vzhledem k improvizaci závodu jsme vymysleli pár kategorií podle vámi zaslaných fotek, zde jsou tedy kategorie virtuálního závodu:

Nejlepší sportovní výkon muži: David Pavlíček

Nejlepší sportovní výkon ženy: Markéta Vojtová

Největší smečka: Johana Krčmářová

Nejhezčí fotky ze závodu:

1.Kristýna Provazníková

2.Pavel Faldýn

3.Lenka Petrová

Nejmladší psí účastník (rodinná trať): Radek Krpeš

Závodník s lidským závažím: Monika Svobodová a Jáchym(10měs.)

Nejlepší příběh z trati: Magdaléna Weinertová, která po cestě potkala melounové pole, no po sklizni vypadalo spíš jako melounové pohřebiště :)))

Dobrý den,

Jsem ráda, že jste i takhle na rychlo vymysleli náhradní řešení. Byla to dobrá motivace vyjít ven nejen na běžné venčení. Člověk trochu rezignuje, jak se vše ruší a snadno propadne líné a špatné náladě a tohle mi ji dnes báječně zvedlo. Byl to skvělý den, poprvé jsem viděla melounové pole (přiznám, že jsem ani nevěděla, že se u nás melouny pěstují i v takto větším rozsahu )… Prostě jsem moc ráda, že jste to nevzdali a udělali jedinou variantu, která je aktuálně možná.

Děkujeme všem účastníkům, kteří přispěli a poprali se s naší výzvou, jste všichni skvělí! Příště se snad potkáme opět všichni na jedné trati. Výhercům kategorií zasíláme výhry a všem zúčastněným virtuálního závodu, kteří nám zaslali své adresy malé poděkování.

Za pořadatele hlavně děkujeme firmě AKINU a městu Stráž pod Ralskem, protože bez jejich podpory by to letos nešlo.

Poslední věcí co nás ještě čeká, je předání šeku Útulku DOGSY, z.s. v podobě výtěžku z letošní akce, ale to necháme na další článek. I když se nám letos díky věčnému přesouvání závodů nákladové položky zvýšily, tak už teď víme, že částka co předáme útulku bude vyšší než loni 🙂

Sdílení

Author: Järgen Family

1 thought on “Strážský dogtrek 2020 výsledky a poděkování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *