Pomoc pro útulek Dogsy, z. s.

Pomoc pro tento spolek, který se stará o zvířátka všeho druhu, našim Strážským dogtrekem nekončí.

Útulek Dogsy nás neváhal oslovit, jestli bychom jim nepomohli při rozebrání „přístřešku“ na letišti v Hradčanech, kdy materiál z tohoto by chtěly využít k rekonstrukci jejich útulku v Jestřebí. My jsme si řekli proč nepomoct jenom finančně, ale také fyzicky. Jeden víkend jsme se jeli na letiště podívat a zjistili jsme, že to nebude taková sranda jako jsme si mysleli. Po příjezdu tam na nás čekal „přístřešek“ o rozměrech cca 15×5 metrů a výšce 4 metry.

Další víkend jsme si vzali všechno potřebné nářadí a vyrazili. I za nepřízně počasí jsme vylezli nahoru a začali postupně rozebírat střechu. Poté co jsme měli střešní krytinu rozebranou přišly na řadu vazníky, které ve 3 lidech nebyla žádná sranda sundat. Vyrazili jsme tedy druhý den s posilami dalších našich členů a všechno šlo jak po másle. Když jsme měli vazníky sundané přišlo na řadu sundat strany „přístřešku“, které jsme jednoduše povalili na zem kde jsme je rozebrali. Když vše bylo rozebrané přijel kamion, na který jsme všechno naložili a bylo hotovo.

 

 Celá tahle sranda nám trvala dohromady skoro 3 víkendy a vše se obešlo bez většího zranění, tedy když nebudeme počítat pár škrábanců, pár zakousnutých klíšťat a zlomený palec na noze jednoho z našich členů při snaze podepřít „přístřešek“, aby se celý nezřítil jako domeček z karet.

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *