Rozeběhni Stráž – Strážská šestka a patnáctka

Sobota 9.4.2022 byla ve znamení prvního ročníku běžeckých závodů ve Stráži pod Ralskem.

Na sobotní start se postavilo v prvním ročníku víc jak 100 běžců ve všech věkových kategoriích a to je pro všechny obrovský úspěch, protože počasí bylo opravdu aprílové a závodníci si užili sluníčka, deště, krup, sněhu i větru.

O samotných závodech se můžete dočíst třeba zde v Českolipském deníku , ale nenajdete tam to, z čeho máme asi největší radost.

Když nás v únoru oslovil Michal Pavelka, dnes již úspěšný ředitel závodu 🙂 , že má nápad a jestli mu pomůžeme s jeho realizací, tak jsme samozřejmě souhlasili, protože to je jeden z hlavních cílů spolku. Protože už máme sami nějaké zkušenosti z pořádání vlastních akcí, tak víme, jak je složité vyběhat všechna povolení, zajistit zázemí pro závodníky a eliminovat všechny možné chyby v den závodu, a tak jsme se snažili být co nejvíce nápomocni.

A z čeho máme největší radost? Zrodila se ve Stráži další akce, která má potenciál se stát tradiční akcí města, do které se zapojilo spousta dobrovolníků, organizací a spolků. jednoduše akce, která nás baví.

Už teď je jisté, že se příští rok můžeme těšit na druhý ročník a my budeme rádi při tom.

Foto: Miloslava Kroužková

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *