COVID-19 hatí plány na Strážský dogtrek

V dnešní době to asi nemá jednoduché nikdo. Naše úsilí o uspořádání druhého ročníku Strážského dogtreku jde v niveč. Je asi všem jasné, že v daném termínu nic neproběhne 🙁

Pro spolek, stejně jako pro všechny je to těžké období, kdy se nemůžeme scházet a hlavně jsou ohrožené další akce jako Piknik fest, protože nikdo neví co bude zítra. V dnešní mrtvé době se snažíme zapojit do pomoci místním seniorům rozvážkou potravin, léků a obědů, ale je jisté, že až bude po všem, tak uspořádáme akci CORONA-OFF kde se s vámi chceme sejít. Ta akce by měla mít podtext poděkování lidem co se podíleli v boji s tou zákeřnou bestií.

Když se vrátíme k Strážskému dogtreku, tak bojujeme za náhradní termín v říjnu, ale bude to těžké, protože ve stejné situaci jsou všichni pořadatelé podobných závodů a volných termínů není tolik. Máme 123 zaplacených přihlášek a všichni z Vás akci berou jako pomoc útulku DOGSY, tak věřte prosím, že v případě nekonání této akce bude vaše startovné převedeno na účet útulku.

Zde kopírujeme oficiální zprávu řiditelky závodu:


Hezký den všem.

Navazujeme na předchozí příspěvek s anketou, kde nejvíce lidí hlasovalo pro přesun akce na podzim. My jsme pro přesun Strážského dogtreku na druhou polovinu října, ale termín bychom upřesnili později během léta, i s ohledem na ostatní akce, abychom se pokud možno nekryli a s ohledem na vývoj situace. Samozřejmě, kdo hlasoval pro variantu zrušit akci a věnovat peníze útulku, tak peníze předáme se zbytkem peněz za akci. Kdo hlasoval pro zrušení akce a vrácení peněz, nechť nám na email dogtrek@jargenfamily.cz napíše číslo účtu se jménem na přihlášce a peníze vrátíme zpět. Je nám jasné, že nemůžeme vyhovět všem, bohužel i pro nás je situace nepříjemná, ale pevně věříme, že přes léto se situace uklidní a akce proběhne v náhradním termínu v hojném počtu závodníků. Budeme se těšit 

V dnešní blbé dobé, kdy nemůže jít ani koledovat nám připadá nejvhodnější tento citát „Až to bude nejblbější, tak najednou se to začne obracet k lepšímu“ autor Václav Havel.

Věříme, že dnešní situace není konec kultury, sportu ani spolkového života.

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *