Narozeninový koncert 2019

Už je tradicí, že kapela MAREKs každý rok před adventem pořádá ve Stráži koncert pro své fanoušky a jsme rádi, že se můžeme jako spolek spolupodílet na organizaci.

Druhým rokem se koncert pořádá v kulturním domě hned po rozsvícení vánočního stromečku na náměstí.

Kdo byl na loňském koncertu, tak si pamatuje, že spolek předal klukům z kapely dárek v podobě nahrávacího studia a jsme moc rádi, že během roku kapela byla schopna právě tam nahrát své první album, které se na koncertu pokřtilo.

Celým večerem diváky provázel Honza Tomek a patří mu náš velký dík 🙂

Koncert začal v 19 hod. vystoupením Káji Hylské v doprovodu Matěje Klimši. Káju bereme už jako členku našeho spolku a jsme moc rádi, že si udělala čas.

Jako další předskokan vystoupila Jana Mrkvičková, kterou si můžete pamatovat z letošního Piknik festu, kde vyhrála cenu diváka. Jana je mladá talentovaná zpěvačka z Nového Boru a věřím, že navážeme užší spolupráci a třeba jí potkáme u nás ve studiu nahrávat.

Poté už přišla kapela MAREKs v nacvičeném nástupu za zvuku intra, kterým začíná celé album a plnému sálu odehráli všech deset skladeb z cedéčka.

Vše vyvrcholilo křtem alba, kdy na pódium přišli všichni z Järgen family a za potlesku kluci představili světu své CD, na kterém poslední rok pracovali.

V druhé části koncertu kluci zahráli covery, které jste mohli slyšet na koncertech, kterých za poslední rok vůbec nebylo málo.

Ke správnému křtu neodmyslitelně patří autogramiáda.

a taky focení s fanoušky.

To by mohl být krásný závěr večera, ale nikomu se nechtělo jít spát a když začali kluci hrát Pocity od Tomáše Kluse, při které se už tradičně všichni sejdeme na pódiu, tak bylo jasné, že oslava nekončí.

No a na závěr se to vše nějak zvrhlo ve velkou afterpárty a bubeník hrál na kytaru, frontman kapely usedl za bicí a kytarista za cajon. Prostě oslava jak má být 🙂

Co dodat? Děkujeme všem divákům, kamarádům, zvukařům, fotografovi, obsluze baru, hasičům a všem členům Järgen family za super akci a budeme se těšit zase za rok.

📷 Jimi Karel

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *