Narozeninový koncert MAREKs

Již třetí narozeninový koncert skupiny Mareks se tentokrát konal v KD a to dne 30. 11. 2018 za podpory spolku Järgen family. Koncert začal v sedm večer vystoupením rodačky ze Stráže pod Ralskem Karolíny Hylské, která zazpívala své písně, a byl jí předán dárek v podobě plakátů, které může použít k propagaci vlastních koncertů. Po vystoupení Káji, ji na podiu vystřídala další pozvaná zpěvačka a to Natalie Bitkovská se svojí kapelou Menet band.

 V přestávce mezi vystoupeními byly vyhlášeny vítězové fotosoutěže POHLEDnice DO HISTORIE a pořadatelé z Järgen family předali vítězům pohlednice. Součástí programu byla i výstava všech došlých fotografií vítězů. Po celou dobu akce bylo z projektoru promítáno nespočet fotek z akcí Järgen family a obrázky bavily celý sál. Každý, kdo nám pomáhal s akcí, tak dostal nové triko s logem MAREKs, alespoň jako malé poděkování.

Po nich už následovalo vystoupení skupiny MAREKs, která zahrála před zaplněným sálem skvělých diváků své písně. V půlce jejich vystoupení došlo k přerušení koncertu členy Järgen family, kteří si pro kluky připravili dárek k narozeninám, o jakém se jim ani nesnilo. Kluci dostali vlastní nahrávací studio, na kterém nyní společně s Järgen rodinou pracují v jejich klubovně. Studio bude moct využít každý, kdo si bude chtít udělat nahrávku své tvorby. Pak už vystoupení gradovalo. Byly konfety, světla a společná píseň Pocity se členy Järgen family. Pro neúnavné diváky bylo připraveno karaoke, které nám zakončilo skvělý večer.

 Koncert se vydařil a už se moc těšíme na další ročník.

Text: Marek Korpáš

Foto: Radovan Bazger

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *