Sedačka pro Emičku

Máme super zprávu, protože dorazila autosedačka Carrot 3 pro Emičku. Celkem se poskládalo 47tis a zbytek doplatili rodiče.

Emička je tříletá holčička ze Stráže, která jezdí každý den s rodičema do Jedličkova ústavu v Liberci, k lékařům, na rehabilitaci, do lázní a jen tak na výlety. Protože Emička odrostla z klasické dětské autosedačky, tak bylo potřeba pořídit speciální pro větší děti s hendikepem, aby cestování autem bylo bezpečné. Rodičům byla doporučena autosedačka Carrot 3 za nehoráznou sumu 54.000Kč a pojišťovna odepsala, že nebude hradit nákup této sedačky s odůvodněním, že Emička není zas tak nemocná. Můžeme tady nadávat pojišťovně, státu nebo tomu výrobci za nehoráznou cenu, ale pro rodiče bylo v tuto chvíli nejduležitější přepravovat Emičku bezpečně v autě.

Emičky rodiče dobře známe, protože když se v roce 2014 formovalo Järgen family, tak nechyběli na žádné akci a tak rozhodnutí s pomocí sehnání finančních prostředků byla pro nás spíš povinnost.

Povedlo se získat finanční prostředky na nákup sedačky od Města Stráž pod Ralskem ve výši 40tis. a 7tisíc jsme vybrali mezi členy Järgen family. Na rodiče Emičky zbylo doplatit 7tis., což taky nejsou malé peníze, ale určitě je to pomoc, protože 54tis. je nehorázná suma.

Tady ještě přikládáme fotky Emičky v nové autosedačce 🙂 a přejeme hodně bezpečných kilometrů 🙂

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *