Virtuální dogtrek

Milí závodníci,původně jsme měli v plánu zveřejnit mapy plánovaného dogtreku a na základě toho vyhlásit soutěž, ale vzhledem k tomu, že nás straší lockdownem a nikdo neví, co vše to bude obnášet, neradi bychom zase za 3 dny psali nový příspěvek a vše měnili, venčit nám snad ale nikdo nezakáže. Rozhodli jsme se tedy, že soutěž bude volná.

✔️

V den dogtreku si každý zvolí dle přihlášené kategorie trasu ve svém okolí (cca 6 nebo 18 km).

✔️

Z výletu nám zašlete fotku, buď pod příspěvek tomu určený, který vytvoříme v den závodu, nebo na email spolek@jargenfamily.cz

✔️

Zároveň prosíme, aby ti, co byli zaregistrovaní a měli zaplacené startovné, nám na email spolek@jargenfamily.cz zaslali adresu, protože pro každého účastníka máme připravenou malou pozornost, na které se mimo jiné podílela firma Akinu a my ji za to moc děkujeme, a následně ji každému zašleme.

✔️

Vítězové jsou pro nás všichni, protože jde o dobrou věc a zároveň každý psí parťák ocení výlet se svým páníčkem, přesto ale po soutěži vyhlásíme pár kategorií a výhercům kromě malé pozornosti zašleme také ceny.

✔️

Věříme, že každý bude poctivý. Fotka bude pořízena opravdu ze dne 17.10. a každý také dodrží minimální vzdálenosti kategorií.

✔️

Zároveň vás chceme poprosit o sdílení. Na instagramu k fotkám označit hashtag #strazskydogtrek a označit spolek @jargenfamily. Děkujeme za spolupráci.Budeme se těšit a doufáme, že si ten den pořádně užijete!

🐾
Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *