Výjezdní zasedání a směr spolku v roce 2020

Společně strávený víkend na chatě Muhu máme zdárně za sebou. Cíl víkendu byl jasný – poděkovat členům spolku za práci v letošním roce a naplánovat ten příští. Pro náš víkend jsme si zarezervovali chatu Muhu v Jindřichově n.N. a ve všech směrech musíme chatu doporučit, protože vše od jídla, ubytování, personálu až po majitele bylo na jedničku.

Na plánu byl Järgen Pub quiz, společný výlet do Jizerek, fotbalové utkání s Jiskrou Mšeno a hlavně schůze a ta se nám v sobotu trošku protáhla, protože nás bylo víc jak dvacet a to je hodně nápadů a myšlenek 🙂

Společný výlet

Každý člen dostal dotazník, kam zapisoval svůj názor k bodům programu, protože bylo jasné, že každý nemůže vystoupit se svým názorem ke každému bodu, protože to by jsme tam seděli ještě dnes 🙂

A teď nějaký výstup ve zkráceném znění pro naše příznivce, aby věděli co můžou v následujícím roce od spolku čekat:

  1. Nadále chceme spolupracovat se strážskými spolky jako jsou Výři, Šešule, SDH a aktivně se spolupodílet na zajišťování akcí jako Ukončení prázdnin, Putování za pohádkou, Strážský pilčík….
  2. Chceme zlepšit komunikaci s úřadem a na některých akcích případně spolupracovat.
  3. V příštím roce se chceme více zaměřit na vyhledávání talentů a aktivních dětí z řad mládeže naší ZŠ a mimoňského gymplu, aby jsme naplnili cíl uvedený ve stanovách spolku. Chceme dál pokračovat jako v případě taneční skupiny STR Crew, kdy jsme holkám poskytli kompletní zázemí pro taneční zkoušky. Pokusíme se založit dětský florbalový team.
  4. Dalším důležitým rozhodnutím je, že všechny naše akce v příštím roce zajistíme bez jednorázových plastů- kelímky, brčka, pet-lahve …
  5. Naplánované akce na příští rok: Dogtrek, Piknik fest, Narozeninový koncert, letní kino, pub-quiz, dětský den, Putování za pohádkou, flaškostromeček. Plánů na nové akce je spousta a věříme, že nás ještě v průběhu roku nějaké napadnou, ale jako příklad uvádíme turnaj ve hře FIFA na PSX, zimní akce na jezeře (hokej nebo curling), akce se zaměřením na životní prostředí jako sběr odpadků a podobně.
  6. Velkým cílem pro příští rok je dokončit opravu naší nové klubovny a zároveň vybudovat v těchto prostorech komunitní centrum. Nebude to lehký úkol, ale věříme, že během roku Vás pozveme na slavnostní otevření.

Ostatní probírané věci jsou spíše interního charakteru, jak si udržet finanční nezávislost a zároveň sehnat dostatek zdrojů pro naše plány, co nutně potřebujeme k chodu spolku a také, co vylepšit.

Věříme, že se nám povede splnit většinu našich naplánovaných cílů na příští rok a budeme se těšit, že se na nějaké akci potkáme.

Sdílení

Author: Järgen Family

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *